Pozityvus mąstymasPozityvaus mąstymo galia santykiuose

Vos prieš kelis metus, aš dar nebuvau bučiavęs merginos. Tuo labiau, nemaniau, kad galėčiau susirasti merginą. Buvau įsitikinęs–visame pasaulyje nerasčiau tokios merginos, kuriai atrodyčiau seksualus. Nebandžiau nieko kviesti į pasimatymus, nes maniau, kad jokia mergina su manim niekur neitų. Pozityvaus mąstymo mas mane buvo NULIS.

ĮSITIKINIMAI

Žmonės nuo pat vaikystės sau priskiria tam tikrą vaidmenį

Mokydamasis mokykloje, kai ką supratau–nuo mušeikų galiu apsisaugoti būdamas klasės juokdariu. Darydavau visokias nesąmones ir kitaip juokindavau kitus. Man sekėsi tai daryti, todėl toks vaidmuo man prigijo. Dėl to, vėliau bandant tapti labiau gerbiamu, ar tiesiog pakeisti kitų požiūrį į save, niekaip nepavykdavo. Yra daug panašių pavyzdžių. Tarkim, visų mėgiamas vaikinas pereina į kitą mokyklą, bet ten jį pradeda laikyti nevykėliu ir pradedama tyčiotis iš jo.

„Alfa“ vyrai nėra “alfos”, nes turi kažkokį talentą ar įgūdį. Jie dar vaikystėje pasirenka tokį vaidmenį, nes jiems patinka būti vyriškiems ir dominuoti.

Tai reiškia, kad tavo „vaidmuo“ yra tavo PASIRINKTINAS ir tu jį bet kada gali pakeisti.

Žmonės bendrauja su tavimi taip, kaip tu pats tikiesi

Atsitiktiniai žmonės, neturi nei menkiausio supratimo, kas per asmenybė tu esi. Mes nenorim su nepažįstamu žmogumi bendrauti kelias savaites, kol galiausiai pažinsim jį. Todėl vos pradėdami bendrauti, mes tikimės, kad kiti siųs signalus apie savo socialinį statusą. Jei netikime–užduodame klausimus. Jei nulauši šią sistemą, niekam nepavyks perprasti tavęs.

Kaip gali Brad‘as Pitt‘as įrodyti esantis sėkmingu sekso simboliu, jei nueitų į tokį barą, kuriame joks žmogus nebūtų matęs jo filmo? Kas tau trukdo elgtis kaip Brad’ui Pitt’ui ir priversti kitus galvoti, kad esi labai svarbus žmogus?

Susitelk ties vidiniais dalykais, o ne rezultatais

Jei tavo tikslas yra gauti 20 numerių ar pasibučiuoti su 2 merginomis, ir jei tau nepavyksta – nuliūsti, galvoji ką blogai padarei. Atsipeikėk! Tau užtenka tiesiog linksmai leisti laiką ir daryt tai ką sugebi. Nebūk priklausomas nuo rezultatų. Daryk kaip sugebi ir tikėk savimi. Dažnai einant prie merginos, mano tikslas būna Išgauti šypseną. Man visada pavyksta!

Minčių valdymas

Pozityvus mąstymas ateina dažnai galvojant apie teigiamus dalykus

Galvoti apie teigiamus dalykus nėra sunku. Savo galvoje turi kartoti norimus įsitikinimus, požiūrius ir troškimus. Prisiversk kartoti dažnai, kol patikėsi (net jei tai netiesa).

Gali sau kartoti ką nors panašaus į tai:

  • Mano gyvenime yra begalė merginų. Aš įpratęs būti geidžiamu.
  • Mane visi vertina, būnu lyderis kiekvienoje situacijoje. Taip pat, esu seksualus ir atsipalaidavęs. Aš vyriškumo įsikūnijimas.
  • Kad ir kur eičiau, kiekviena mergina nori mane nusitempti į lovą.

Tai lyg aktoriaus pasiruošimas vaidmeniui. Turi pradėti mąstyti, kaip vyras, kuriam sekasi su merginomis.

Prisiversk patikėti, kad merginų flirtavimas su tavimi yra normalus dalykas, kuris tavęs nei kiek nestebina. Palaipsniui, tie įsitikinimai taps tikruoju tavimi.

Negalvojimas apie blogus dalykus

Tai šiek tiek sunkiau. Turi mokėti valdyti savo mintis ir visiškai išjungti mąstymą. Panaudosiu vieną tokį žodį, bet neišsigąsk: Meditacija. Aš nekalbu apie sėdėjimą prieš sieną, smilkalus, raminančią muziką ar panašų šūdą. Medituojant svarbiausia išjungti mąstymo rėžimą. Tam reikia šiek tiek praktikos, tačiau tai galima daryti visur ir visada: darbe, autobuse, eilėje prie kasos…  Tiesiog susikoncentruok ties savo kvėpavimu. Bet kokiai ateinančiai minčiai leisk praskrieti pro šalį. Daryk tai, kol sugebėsi išvengti minčių formavimosi ir kol visiškai jas nutildysi.

Dabar, kiekvieną kartą, kai ieškosi priežasčių kodėl tau nepasiseks, kai galvosi apie savo praeities nesėkmes ir kitus negatyvius dalykus, sustabdyk save. Sustabdyk kelioms sekundėms ar minutėms. Žiūrint kiek tau reikia. Nutildyk savo mintis ir pakeisk jas teigiamomis mintimis ir įsitikinimais.

Aš nebandau pamokslauti ar duoti abstraktų planą. Aš tiesiog remiuosi asmenine patirtimi, kas man padėjo. Jei tau mano metodai atrodo priimtini, pasinaudok jais!

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: