saltas dusas

Aš pradėjau maudytis po šaltu dušu dėl vienos paprastos priežasties. Tai man kai ką primindavo. Vos tik nustatydavau šalčiausią įmanomą vandenį, pradėdavau save atkalbinėti tai daryti. Pradėdavau galvoti pasiteisinimus, kodėl nevertėtų savęs taip kankinti. Pradėdavau sau kartoti, kad tai žiauru ir kvaila.

Bet tuomet, pasakydavau sau: Iš pradžių jausiuosi nejaukiai, bet greit apsiprasiu ir padaręs tai jausiuosi nuostabiai.

Pirmoji minutė pati siaubingiausia, bet po to viskas eina tik geryn. Tai lyg šokti į šaltą baseiną ar jūrą.

Šaltas dušas kaip merginų kalbinimas

Tai tas pats, kaip ir merginų kalbinimas. Kai norėdavau užkalbinti merginą, iškart sustingdavau. Pradėdavau galvoti pasiteisinimus, kodėl neturėčiau to daryt. Ji atrodo užsiėmus. Ji tikriausiai pasileidus šliundra. Man nėra nuotaikos. Ir t.t. Tuomet sau primenu tą patį, ką ir prieš šaltą dušą:

Iš pradžių jausiuosi nejaukiai, bet greit apsiprasiu ir tai padaręs jausiuosi nuostabiai.

Po šalto dušo aš jaučiuosi neapsakomai galingas. Jaučiuosi būdamas pasaulio valdovu. Kaip ir po patinkančios merginos užkalbinimo. Kai pagaliau išsidrąsindavau užkalbinti, tai atrodydavo taip paprasta ir lengva, jog iš kart norėjosi pult prie kitos merginos ir padaryt tą patį. Tačiau, jei praleisdavau kelias dienas nekalbinęs merginų, viskas prasidėdavo iš pradžių: vėl tekdavo iš naujo kovoti su pasiteisinimais ir tiesiog prisiversti tai daryti. Visai kaip su šaltu dušu.

Ilgainiui darant tuos pačius dalykus, jie tampa įpročiais. Daugiau neįsivaizduoju kaip galėčiau maudytis be šalto dušo.  Taip pat neįsivaizduoju, kaip galėčiau išeiti į miestą ir nesusipažinti su naujais žmonėmis.

Šitas video daug ką paaiškina

Dar 5 dalykai, dėl ko naudingas šaltas dušas

  1. Gerina kraujo apytaką. Šaltas vanduo verčia greičiau bėgioti kraują, kad jis galėtų sušildyti organus. Atvirkštinis efektas būna maudantis po šiltu vandeniu.
  2. Išlaisvina nuo depresijos. Buvo įrodyta, jog šaltas dušas padeda gydytis nuo depresijos. Odos receptoriai jaučiantys šaltą vandenį, siunčia begalę impulsų iš nervų galiukų į smegenis ir tai sukuria antidepresantų poveikį.
  3. Išlaiko odą ir plaukus sveikus. Karštas vanduo sausina odą ir plaukus. Nuo šalto vandens tavo plaukai bus blizgesni, o odos daugiau neniežtės, bus be porų ir atrodysi sveikesnis.
  4. Stiprina imunitetą. Mokslininkai teikia, kad šaltas dušas gerina medžiagų apykaitą, dėl ko kūnas prireikus gali greičiau sušilti ir taip apsisaugoti nuo šalčio ir ligų.
  5. Pakelia testosterono kiekį kraujyje. Didelis testosterono lygis ne tik kelia lytinį potraukį, bet taip pat ir padidina tavo jėga ir energiją.

Šalto dušo privalumus pradėsi matyti jau po pirmo karto. Pradėsi jaustis kaip naujas žmogus.  Daug vyriškesnis žmogus. Pabandyk, tai galbūt pakeis tavo gyvenimą.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: