seksualine rinkos verte

Kiekvienas vyras nusimanantis apie moterų viliojimą žino, kas yra seksualinė rinkos vertė ir kokį vaidmenį ji atlieka santykiuose su moterimis.

Jeigu ji jauna (maždaug tarp 18 ir 28), liekna ir bent šiek tiek patraukli, jos seksualinė rinkos vertė bus daug aukštesnė, nei tavo, įprasto vyruko. Dėl šios priežasties “santykių pasaulis” nėra lygus abiems pusėms. Vien dėl to, kad esat iš ten pat kilę, esat iš panašių sluoksnių, ar net panašaus patrauklumo – gali net nesitikėti, kad to užteks, jog ji, apie nieką negalvodama, susidomėtų tavimi. Jauna, patraukli mergina turi begalę pasirinkimų, todėl tau teks gerai pasiruošti prieš mėginant kažką su ja nuveikti.

Kas yra seksualinė rinka?

Kalbant ekonominiais terminais, visi vyrai ir moterys, yra kaip rinkoje esantys produktai turintys savo vertę. Ši vertė gali kisti – didėti ar mažėti – priklausomai nuo pirkėjo, vietos, ir daug kitų faktorių.

Jeigu tau bandant susipažinti moterimi, ji nusprendžia, kad tavo vertė yra panaši ar dar mažesnė nei jos, netruks ilgai, kol būsi atstumtas. Nebent jei ji nuspręs, kad tavo vertė yra aukštesnė už jos, tik tuomet tęs pažintį.

Dėl to, tau reikia visuomet demonstruoti tiek vertės, kiek gali. Trumpai tariant, jei esi panašus į dešinėje esantį
nolifer’į, nesitikėk, kad artimiausiu metu užsiiminėsi seksu su pasaulinio lygio modeliais, kad ir kiek šmaikščių frazių būtum išmokęs iš interneto.

Seksualinės rinkos vertė

Vyrams užtenka vos kelių sekundžių įvertinti moters patrauklumą, bet moterims reikia daug daugiau laiko įvertinant vyro patrauklumą. Kodėl? Vyrai moterų vertę nustato beveik tik pagal jų grožį. Moterys – vyro patrauklumą ir vertę daugiausiai nustato pagal jo elgesį ir ką tas elgesys sako apie jį.

Merginoms net nereikia būti gražuolėmis. Užtenka, kad ji turėtų gerą figūrą, ir ją jau facebook’e laikins sekso ištroškę vyrukai.

Vyrams nėra skirtumo ką dirba mergina. Jei ji graži – vyrai norės jos. Aš mielai permiegočiau su Megan Fox, net jei ji dirbtų maximoje, tačiau nemiegočiau su Grybauskaite vien dėl to, jog ji prezidentė.

Vyrų vertė nusakoma visai kitaip. Žinoma, jų išvaizda irgi yra vertinama. Jeigu esi neišvaizdus ir to sutvarkyti neįmanoma – nepasisekė. Tokiu atveju turėsi labiau pabrėžti savo teigiamas savybes ir kalbinti dar didesnį skaičių moterų, kad padidintum savo šansus.

Įprastai moterys gyvenimo partnerį renkasi atidžiai, gerai viską apgalvodamos. Tačiau trumpalaikių sekso partnerių rinkimasis yra pagrįstas emocijomis ir yra daug mažiau apsvarstomas (tai tik į gerą, jei nori tokių santykių).

Moterys iš menkiausių elgesio detalių (akių kontakto, veido išraiškos, balso tono ir kt.) susidaro nuomone apie tave ir tavo vertę. Dėl šios priežasties, vyrui pakeitus savo elgesį, moters susidomėjimas juo, gali bet kada pasikeisti. Moters grožis (jos pagrindinis vertės rodiklis) nepasikeis per kelias minutes ar net dienas. Tačiau vyras gali pakeisti savo elgesį (jo pagrindinį vertės rodiklį) akimirksniu.

Todėl jei bendrausi su gražia mergina, kuri nepasitikės savimi, tau vis tiek ji bus “patraukli”. Bet jei mergina susipažinus su jai išvaizdžiu vaikinu pastebės, kad jis nepasitiki savimi, jis bus palaikytas “tuščiu gražuoliuku” ir greitai susiras tokį, kurio asmenybė jai labiau patiks.

Turi susitaikyti su tuo, kad tavo galimi pirkėjai (tikriausiai moterys), tave testuos ir bus daug sunkiau, nei kad būtum išvaizdus vyrukas, kuriam merginos iškart jaučią simpatiją. Tokiu atveju turi veikti protingai, pakeisti visus savo neigiamus aspektus, kuriuos tik gali, ir kalbinti kuo daugiau merginų, taip padidinant savo galimybes.

negrazus ir grazus

Turėdamas aukštą vertę, gali elgtis kaip panorėjęs

Kai kurių išvaizdos elementų neįmanoma pakeisti (bent jau lengvai). Gerai tai, kad visais kitais aspektais, pagal kuriuos nusakoma vyro vertė, galima nesunkiai manipuliuoti – tai ir yra moterų viliojmo pagrindas. Tavo kūno kalba, kalbėsena, pasitikėjimas savimi, emocijų kontroliavimas, visas tavo elgesys, kuris nusako kas tu per žmogus – visą tai yra pakeičiama įdėjus darbo.

Pabandyk, įsivaizduoti Jeimsą Bondą ar kitą pasitikintį savimi vyrą, ir elkis taip, kaip jis elgtųsi tavo vietoje, net jei viduje nepasitiki savimi. Greitai pradėsi pastebėti, kad žmonės visai kitaip žiūri į tave, visuomet sutinka su pagarba, negalvodami apie tavo pasitikėjimo savimi šaltinį. Todėl, jei nesi iš prigimties išvaizdus ir negali to pakeisti, tu vis tiek gali pastebimai pakelti savo vertę.

Jei nesiimsi veiksmų, nieko nebus

Šios rašliavos esmė yra ta, kad tu turi suprasti kokia yra tavo vertė ir imtis veiksmų norint ją pakelti. Turi sau nemeluodamas įvertinti save, o pastebėjęs trūkumus – kiek įmanoma juos ištaisyti. Jei esi nepakankamai išvaizdus, neturi gero stiliaus, ar socialinių įgūdžių – susitaikyk, kad turėsi įdėti papildomai darbo nei kiti, jei nori būti sėkmingas su moterimis

Dauguma vaikinų pradėję mokytis moterų viliojimo, galvoja, kad išmokus kelis viliojimo triukus ar frazes, yra įmanoma suvilioti supermodelius. Viskas yra kitaip. Vyro tobulėjimas, norint būti sėkmingu su moterimis, nesusideda vien tik iš triukų ir frazių – tai apima daug daugiau. Tai procesas, kurio metu nuolatos taisai kiekvieną savo neigiamą gyvenimo aspektą.

Prisižiūrėk, renkis stilingiau, sportuok, ir gerink savo bendravimo įgūdžius, ne vien minecraft forumuose. Tik visiškas atvirumas sau, disciplina ir sunkus darbas galiausiai atsipirks.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: