tikro vyro savybės

Koks yra tikras vyras? Koks pats svarbiausias vyro tikslas turėtų būti? Jis turi tapti turtingu? Populiariu? Patvarkyti daug karštų moterų? NE

Tokių tikslų pasiekimas gali suteikti nebent trumpalaikę laimę. Turtų, populiarumo, mergužėlių vaikymasis niekada nebus tikro vyro pagrindiniu prioritetu. Nors kiekvienam vyrui skirtingi dalykai gali suteikti laimę, tačiau yra du pagrindiniai tikslai, kurių pasiekimas kiekvieną vyrą padarytų laimingesniu. Šie tikslai yra:

  • Viso savo laiko kontroliavimas
  • Buvimas nuo nieko nepriklausomu

Tai pagrindinės tikro vyro tikslai, tačiau jei nori juos pasiekti, turi išugdyti kelias tikro vyro savybes, kurios padidintų tavo laisvę ir kontroliuojamą laiką.

Tikro vyro savybės

1. Niekad neleisk kitiems už tave priimti sprendimų

Visada sprendimus priimk pats, kad ir kas tau mėgintų daryti įtaką. Visados turi naudotis savo galva. Nors aplinkybės gali versti elgtis pagal kitų poreikius (tarkim darbdavio nurodymai), vis tiek turi nuspręsti kas tau geriau ir kaip turėtum elgtis. Žinoma yra gerai atsižvelgti į labiau už tave  pasiekusių žmonių pastabas, bet sprendimai turi būti tavo. Pavyzdžiui tau būnant sporto klube, daugiametis, visų pripažintas kultūristas tau duoda patarimą susijusį su sportu. Būtų visai protingas sprenimas jį priimti. Tačiau jis vis tiek tave turi įtikinti. Kad ir koks jis būtų patikimas toje srityje, tu vis tiek pats nusprendi kas tau geriau.

2. Nebūk gerbėjas ar pasiekėjas

Jei gali save vadinti kažkieno pasiekėju, tu jau nusižengei pirmąjai taisyklei. Gerbėjas, tai toks žmogus, kuriam kitas žmogus yra svarbesnis, nei jis pats sau. Toks žmogus kitą gerbią labiau nei save. Žinoma yra pasaulyje tokių žmonių, kurie yra be galo daug pasiekę ir tokiais žmonėmis galima žavėtis, juos gerbti. Iš jų gali daug ko išmokti, tačiau aklai pasikliauti vis tiek niekuo negali – turi pats susikurti savo kelią į sėkmę.

3. Nesirūpink kito žmogaus nuomone, nebent jį labai gerbtum

Vos neparašiau be žodžių “nebent jį labai gerbtum”, tačiau tai tave įspraustų į per didelius rėmus ir vestų tave į perdėtą išdidumą, dėl kurio tavęs pačio dauguma žmonių pradėtų nemėgti. Tavo gerbiami draugai tau gali suteikti išminties ir pastūmėti į priekį, kai tau labiausiai reikia palaikymo. Vertink tai, tačiau atsakingai rinkis, kam leidi suteikti tau patarimus. Negi klausytum investavimo patarimų iš benamio? Sporto patarimų iš drimbos? Viliojimo patarimų iš skaistuolio?

Pasaulis, o ypač internetas, yra perpildyti patarinėtojų, kurie tiesiog nori pasijusti geresni už kitus duodami patarimus, tačiau iš tikrųjų jiems patiems nepakenktų pagalba. Ignoruok juos. Tu neprivalai nieko klausyti.

4. Būti gerbiamu yra daug svarbiau nei būti mėgiamu

Nustok stengtis būti mėgiamu, tai moteriška savybė. Moterims rūpi ką kiti apie jas galvoja, tačiau vyrai gyvena kitokiam pasaulyje. Būdami tarp žmonių mes inešame vertę, o jei tie žmonės mums nepatinka, susirandame kitus, kuriems iš tikrųjų būsim reikalingi. Kuomet neši vertę, o nesi tik įvaizdis, tu nebijai išsiskirti iš žmonių. Tuomet patys žmonės bijo, kad juos paliksi.

Į žmones turinčius ne tokią kaip visų nuomonę, yra žiūrima kreivai, tačiau turi nebijoti pastovėti už savo įsitikinimus ir išsiskirti iš pilkos masės. Tuomet tapsi gerbiamu, nors kai kurie už tavo įsitikinimus pradės tavęs nemėgti. Tačiau tik tokiu būtu atsirinksi, kurie yra verti tavo draugijos, o kurie ne.

5. Populiarumas veda prie silpnumo

Pažįstu vyrų, kurie yra tokie išvaizdūs, kad juos nuolatos nužiūrinėja moterys. Tai yra puiku, jei gali su tuo susitvarkyti, tačiau tokioje pavydėtinoje situacijoje galima lengvai susimauti.

Nuolatos susilaukdamas komplimentų ir pripažinimų, greitai tampi priklausomas nuo jų. Tavo gera savijauta pasidaro priklausoma ne nuo tavęs, o nuo kitų žmonių patvirtinimų koks nuostabus tu esi.

Gražią vasaros dieną, tiesiog sėdėdamas po medžiu, turėtum būti toks pats laimingas, kaip ir muzikos atlikėjas dainuodamas milijoninei publikai. Nors tokie dalykai visiškai skiriasi, tačiau tavo savivertės jausmas turėtų būti toks pats abiejose situacijose.

6. Visada būk pasirengęs palikti tuos, kurie tavęs nevertina

Nesvarbu su kuo bendrauji, kiek laiko juos pažįsti ir ką jie tau suteikia… visada būk pasirengęs juos palikti. Jei žmogus tau rodo nepagarbą, nesistenk jo nugalėti, tiesiog užmiršk jį, jis tau daugiau neegzistuoja. Jei bijai ką nors palikti, tuomet tas žmogus gali tave kontroliuoti. Niekam nesuteik tokios galios.

7. Visuomet kontroliuok savo vidinę būseną

Būk kaip akmuo. Merginos gali bandyt manipuliuoti tave verkimu, rėkimu, melais, pavydo scenomis ar kitais suktais žaidimais. Tačiau jei išlaikysi šaltą protą ir nepasiduosi emocijoms, kad ir ką ji bandytų daryti, ji nepaveiks tavo vidinės būsenos. Kai sugebėsi valdyti save, sugebėsi valdyti ir moterį.

8. Pasitikėk savimi, net jei ir neturi dėl ko

Nesvarbu kokioje gyvenimo stadijoje esi, imk iš gyvenimo viską ką nori. Nesvarbu net jeigu ir nesi pats geriausias vyras kurį gali gauti moteris, svarbu tai, jog pats laikytum save tokiu ir elgtumeisi taip, lyg toks būtum. Moterys turi uoslę tokiems dalykams – jos iš tolo užuodžia vyrų silpnumą, dėl to nei už ką jo nerodyk.

9. Moteris neturėtų būti svarbiausias dalykas tavo gyvenime

Moterys nenori būti svarbiausiu dalyku savo vyro gyvenime. Tiesa sakant, jos nori, kad tu turėtum kitą savo gyvenimo tikslą, kurio siektum ir jos galėtų tave palaikyti, bei padėti jo siekti. Moterys nenori girdėti, kad jos yra tavo “visas gyvenimas” ar “visas pasaulis”. Ji nėra tau viskas, o jei ir yra, greitai tokia nebus.

Paradoksalu, tačiau jei turėsi šitas tikro vyro savybes, galimas daiktas, kad būsi labiau gerbiamas, populiaresnis, turtingesnis ir tvarkysi daugiau karštų mergužėlių, nors tai ir nebus tavo tikslas.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: