Trijų sekundžių taisyklė

Pickup‘o pasaulyje yra viena technika nedrįstantiems užkalbinti merginas. Ji vadinasi trijų sekundžių taisyklė. Tai puikiai veikianti, bet tuo pačiu ir labai paprasta technika. Pradedantiesiems trijų sekundžių taisyklė yra vienas geriausių būdų norint atsikratyti užkalbinimo baimės.

Trijų sekundžių taisyklė

Taisyklės esmė–pamatęs patinkančią merginą, turi 3 sekundes, per kurias turi pradėti eiti link jos ir užkalbinti.

Kodėl tik 3 sekundės??? Man reikia laiko pasiruošti!!!

Todėl, nes per 3 sekundes, tavo vidinis balsas nespės pradėti atkalbinėti tavęs to nedaryti. Po 3 sekundžių tu pradedi dvejoti, perdėtai analizuoti visą situaciją, prisigalvoti pasiteisinimų, kodėl neturėtum to daryti. Tu taip tik įstringi savo galvoje.

Tau nereikia laukti akių kontakto ar šypsenos, kad galėtum ją užkalbinti. Negalvok pusę valandos kuo linksmesnės užkalbinimo frazės. Prieik prie jos ir pasisveikink. To užtenka.

Jei užkalbinsi vos pamatęs, ji pamatys, kad esi spontaniškas žmogus, o merginoms tokie patinka. Elgdamasis spontaniškai, instinktyviai, atrodai pasitikintis savimi.

Dvejojimas ir perdėtas situacijos analizavimas atsiranda, nes per daug galvoji, kas gali atsitikti. O kas jei kiti žmonės išgirs ką sakau ir juoksis iš manęs, Kas bus, jei neturėsiu ką pasakyti, Aš ją išgąsdinsiu, Vistiek susifeilinsiu ir panašiai. 3 sekundės yra per trumpas laiko tarpas, kad pradėtum galvoti negatyviai. Viskas yra gerai. Baimė yra tik iliuzija… ji egzistuoja tik įsivaizduojamuose ateities scenarijuose.

Įsivaizduok–žaidi krepšinį. Ar tuo metu galvoji apie ateitį? Jei taip, būsi nesusitelkęs ties žaidimu, suklysi ar net susižeisi.Vietoje to, turi būti susikoncentravęs ties dabartimi, elgtis instinktyviai, apie nieką negalvoti.

Trijų sekundžių taisyklė yra naudojama ne tik merginų kalbinime

Sėkmingi žmonės priima sprendimus greitai ir ryžtingai, retai juos pakeičia. Kaip dažnai mes perdėtai analizuojame viską? Kaip dažnai mes turim save įtikinėti save, kad mums pavyks, kol pagaliau imamės veiksmų?

Dauguma žmonių, per daug tiksliai bando viską išanalizuoti, kad ir kas tai būtų: priešingos lyties užkalbinimas, pasiruošimas darbo interviu, siekti savo svajonių ar ne. Trijų sekundžių taisyklė, yra nuostabus metodas paskatinantis mažiau galvoti ir daugiau veikti. Ši taisyklė privers tave pasitikėti savimi. Pasitikėti savo instinktais. Tikėti, kad tau bus viskas gerai, kad ir kas nutiktų.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: