santykiu patarimai vyrams

Santykių patarimai vyrams, kuriuos išugdęs, pastebėsi akivaizdžius pokyčius santykiuose

Ignoruok jos grožį

Vyras, ištreniravęs savo protą nekreipti dėmesio į moters grožį bendraujant su ja, turės daug didesnį pasisekimą viliojant, nei kiti. Visos vyro baimės ir drovumas išnyksta, kai jis tampa šaltakraujišku bendraujant su geidžiamomis moterimis.

Tai viena iš priežasčių, kodėl didžiausiems palaidūnams taip sekasi su moterimis. Kuo daugiau patiri nuotykių su gražiomis moterimis, tuo greičiau grožis nustoja tave veikęs. Grožis tiesiog praranda galią. Nors ir toliau matai gražias moteris, tačiau supranti, kad po tuo grožiu slepiasi tokie patys paprasti žmonės, kaip ir visi kiti. Žinoma, šis santykių patarimas, turi išimtį draugaujant su mergina ilgalaikiuose santykiuose – ilgainiui draugaujant, įžvelk jos išskirtinius, tau patinkančius bruožus, ir paminėk tai. Retkarčiais pasakyk komplimentus, kai ji to nusipelno. Tačiau niekuomet nesakyk komplimentų norėdamas jai įtikti.

Nežaisk pagal jos taisykles

Jei leisi moteriai valdyti tave pagal jos taisykles, ji išnaudos tave kaip tik panorės. Tačiau net ir tos moterys, kurios save laiko stipriomis ir nepriklausomomis, nori paklusti ir būti valdomos galingesnio už save vyro. Nesuteik moteriai teisės tave mindyti kaip durų kilimėlio. Ji nenori gauti tokios teisės iš vyro, o jeigu gaus, tuomet su pasimėgavimu tave sutriuškins ir paliks. Nesitaikstyk su jos kaprizingais poreikiais ir nuolatos besikeičiančiomis nuotaikomis. Įsivaizduok, kad tu esi didelis akmuo, o ji tik menkas vėjelis, neturintis galios tavęs paveikti.

Priversk ją pavydėti

Bendrauk ir flirtuok su kitomis moterimis. Nebėk nuo moterų, kurios nori su tavimi susipažinti. Moterys niekad to nepripažins, bet pavydas jas jaudina. Mintys, kad tu gali bet kada išeiti pas kitą, gali tik dar labiau priversti ją tavęs geisti. Jokia moteris nenori turėti tokio vyro, kurio daugiau jokios merginos negeidžia, išskyrus ją pačią. Jeigu ji tavęs pavydi labiau, nei tu jos – tuomet tu turi daugiau kontrolės santykiuose.

Svarbiausias prioritetas, tau turi būti tavo tikslai, o ne moterys

Užmiršk visas tas romantiškas banalybes apie vyro prisiekimus amžiną meilę moteriai, kuri užpildo tuštumą jo širdyje. Žinau, kad tau visą gyvenimą buvo kalama į galvą visai kitokie paistalai, tačiau iš tikrųjų moterys nenori vyro gyvenime būti pagrindiniu prioritetu. Jos nori, kad tu turėtum kitą, svarbesnį tikslą, kurio siektum, ir jos galėtų padėti tau tai daryti. Ji negali būti viskas ko tau reikia gyvenime.

Mažiau investuok

Duok jai pusę arba ⅔ ko ji tau duoda. Ji parašo ilgą žinutę – tau užtenka atrašyti vieną sakinį. Bendraujant tau taip užtenka šnekėti mažiau nei ji. Kai ji rodo emocijas, tau užtenka jų rodyti mažiau, ir t.t.

Kai daugiau duodi žmogui, nei jis tau, tampi prie jo prisirišęs. Taip nutinka, nes nenori, kad būtų veltui nuėjęs vargas, nesvarbu ką investavai į tą žmogų – savo laiką, pinigus, emocijas. Leisk jai daugiau investuoti ir prisirišti prie tavęs.

Niekada nesakyk “aš tave myliu” pirmas

Moterys nori jausti, lyg joms reikėtų įveikti kažkokias kliūtis norint užkariauti vyro širdį. Joms reikia iššūkių norint išlaikyti vyro susidomėjimą. Vyras, kuris per greitai ir per lengvai įsileidžia moterį į savo emocinį pasaulį, užbaigia visą žaidimą, kadangi jai daugiau nebereikia kovoti dėl jo širdies.

Versk ją spėlioti

Dėl savo keistos prigimties, moterys kartais klausinėja tokių klausimų, į kuriuos pačios nenori girdėti atvirų atsakymų. Tačiau jeigu vyras bus visiškai atviras, jo lauks sunki ateitis. Neatsakinėk tiesiai į klausimus, būk paslaptingas, žaismingai ją erzink su savo atsakymais. Jai bus daug įdomiau spėlioti ką tu jai jauti, nei tuomet, kai tiksliai viską žinos apie tavo jausmus.

Atsiprašyk tik tuomet, kai tai yra būtina

Šiais laikais vyrai atsiprašinėja dėl bet ko. Jei jie ilgai dirba, o merginos jų laukia grįžtančių – jie atsiprašo. Jei kas nors eidamas į juos atsitrenkia  – jie atsiprašo. Jei jie pasako ką nors įprasto, tačiau kitas žmogus įsižeidžia – jie atsiprašo. Tai nėra dalykai dėl kurių reiktų atsiprašinėti, tačiau jie bijo sulaukti neigiamos reakcijos, todėl iškart apsidraudžia atsiprašydami.

Atsiprašyk tik tuomet, kai tikrai gailiesi dėl savo veiksmų. Dėl tokių veiksmų, kurie neigiamai paveikė kitą žmogų ar jo gyvenimą. Pavėlavai į pasimatymą važiuodamas autobusu, nes jis užsidegė? NE TAVO KALTĖ. Tiesiog pasakyk “Kitą kartą reikės ankščiau išeiti iš namų. Negalima pasitikėti viešuoju transportu”. Negali jai padėti pervežti baldų, nes mirė tavo žiurkėnas ir turi jį palaidoti, kol kirminai jo visai nesudorodo? NE TAVO KALTĖ. Atsiprašyk tik tuomet, kai turi dėl ko.

Geriau daugiau drąsos, nei per mažai

Netinkamai  liesdamas moterį per pirmą pasimatymą, turėsi didesnę pasisekimo tikimybę, nei kad visai jos nelietęs. Neleisk moterų priekaištams dėl tavo perdėtos drąsos išmušti tavęs iš vėžių. Iš tikrųjų moterys slapčia dievina, kai vyrai rodo agresiją ir savo seksualinius ketinimus. Tu neprivalai būti ištvirkėliu, tačiau būdamas iškrypėliu, visuomet turėsi daug didesnį pasisekimą, nei gerietis beta vyrukas.

Gerai ją pamylėk

Mylėkis su ja taip, lyg mylėtumeisi paskutinį kartą savo gyvenime. Mylėkis su ja taip smarkiai, taip nesuvaldomai, taip begėdiškai, kad po sekso ji dar ilgai drebėtų nuo patirtų orgazmų kiekio. Bučiuok jos kaklą, bučiuok ją visą, mylėkis su ja tai greitai, tai lėtai, po sekso niekur neik, o apsikabink ją, ir dar pagulėk kartu su ja. Lovoje ji yra tavo vergė, daryk ką pats nori, jeigu jai nepatiks tai ką tu darai – pati pasakys. Jei nežinai kaip daryti tokius dalykus – paieškok mokomųjų video, tačiau nesismokink iš porno, ten viskas pagražinta.

Nebijok jos prarasti

Jeigu bijosi ją prarasti, tuomet visuomet slėpsi ką nors nuo jos, nesakysi ką galvoji. Todėl niekuomet neturėsi tokių santykių kokių nori. Turi pašalinti tą baimę ir mintis apie tai, kad gyvenimas be jos tau būtų blogesnis. Turi suprasti, kad gali išlikti toks pats laimingas, nesvarbu kokie žmonės ateina ar išeina iš tavo gyvenimo. Viskas priklauso nuo tavęs.

Retkarčiais pabūk nenuspėjamai dėmesingas

Padovanok mielą pakabuką. Nuskink gėlytę. Tokios nebrangios, bet mielos dovanėlės ar dėmesio išreiškimo būdai, gali reikšti daug daugiau žodziai. Visiškai nėra būtina pirkti brangias dovanas moterims.


Žinoma, santykių patarimai vyrams, tuo nesibaigia. Apie tai galima rašyti be paliovos. Jei nori sužinoti geriausią informaciją šia tema, siūlau įsigyti mano knygą.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: