uzkalbinimo frazes

Užkalbinimo frazės veikia?

Viena didžiausių problemų su užkalbinimo frazėmis yra vyro mąstymas, kuris slepiasi už jų. Kai vaikinas pradeda ieškoti vadinamosios kabinimo frazės, jis sau pasąmoningai sako “Aš nesu pakankamai geras, kad patikčiau merginoms. Man reikia šmaikščios užkalbinimo frazės, dėl kurios patikčiau merginoms”. Jei vaikinas turės įsitikinimą, kad jis nėra pakankamai geras merginoms, jis nuolatos ieškos kuo tinkamesnių frazių, kurias galės pasakyti, nes jo nuomone, jo pačio mintys, neturi pakankamai vertės, kad galėtų būti pasakytos. Su tokiu požiūriu, moterų viliojimas taps kančia, o ne malonumu.

Net ir geriausios užkalbinimo frazės neatneš norimos naudos

Net jeigu turėsi geriausią pasaulyje užkalbinimo frazę, ji neatliks viso darbo už tave. Kodėl? Užkalbinimo frazės sukelia trumpalaikį susidomėjimą ir įžiebia kibirkštėlę merginose, tačiau tai greitai nuslobsta. Jeigu po nuostabiosios užkalbinimo frazės toliau kalbėsi savo įprastas, nuobodžias nesąmones, iš frazės nebus jokios naudos.

Vietoje to, kad bandytum merginą išversti iš klumpių pirmąja savo fraze, geriau koncentruokis ties smagiu pokalbiu ir po truputį atsiskleisdamas, parodyk koks esi šaunus vyras. Taip jos susidomėjimas taps daug stipresnis ir daug ilgiau neišblės.

Tau nereikia tobulos užkalbinimo frazės – užtenka pasakyti ką nors įprasto, kaip “Labas, tu man patinki”

Užkalbinimo frazės neveikia

Galbūt galvoji, kad įsiminęs pakankamai frazių, neturėsi aukščiau aprašytų problemų viliojant merginas, tačiau naudojant išmoktas užkalbinimo frazes, iškyla kita problema – kai pradedi merginai patikti dėl išmoktų frazių, iš tikrųjų, tai ne tu jai patinki, bet frazės.

Vietoje bandymo patikti merginoms su savo sukurtu AŠ, stenkis patikti būnant tikruoju savimi. Kaip tai padaryti? Kalbėk ką galvoji nevertindamas savo minčių, negalvodamas ką mergina pagalvos. Sakyk kas tau atrodo juokinga, o ne tai, kas pagal tave turėtų pralinksmint merginą. Nesistenk užgožti savo jausmų ir emocijų, elkis, taip, kaip tau atrodo teisingiausia. Kas jeigu tavo tikrasis aš niekam tikęs? Susikurk patrauklų gyvenimo būdą: užsiimk veiklomis, kurios tau patinka, megzk pažintis, išmok naujų įgūdžių, susirask hobių, sveikai maitinkis ir sportuok. Gyvenk gyvenimą, kuris būtų nuostabus, net ir nesant moterims tavo gyvenime. Kai turėsi tokį gyvenimą, moterys pačios norės būti jo dalimi, o net ir nuostabiausios užkalbinimo frazės nublanks prieš tave.

Merginos užkalbinimas

Išmokti vieną užkalbinimo frazę ir eiti kalbinti visas merginas ją naudojant, neatneš didelės sėkmės. Jei nori daugiau sužinoti apie užkalbinimo technikas su pavyzdžiais, skaityk mano knygą moterų viliojimas nesistengiant.

Kas svarbiau už užkalbinimo frazes

Galų gale, žodžiai nėra svarbūs kalbinant merginas – svarbiausia kaip jie sakomi. Sakydamas dalykus, kuriuos jauti kad turi pasakyti, visuomet turės didesnę vertę, nei užkalbinimo frazės išmoktos internete. Sakydamas dalykus, kuriuos nori sakyti, rodysi tikėjimą savo žodžiais ir savimi, taip tapdamas labiau pasitikinčiu savimi. Tau nereikia užkalbinimo frazės, tau reikia tikėjimo savimi.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: