moterys kekses

Dažnai girdžiu kai vaikinai nusivylę moterimis skundžiasi, kad visos jos yra kekšės. Išgirdus tai, galima pagalvoti “Juk tai geras dalykas ar ne?”. Kodėl reikia pykti?

Tu pyksti, nes jos nėra TAVO kekšės. Jei jos būtų tavo, nesiskųstum.

Tu niršti, kad jos seksui renkasi kitą, o ne tave. Tai ji padarė dėl kelių pagrindinių dalykų: tavo mažos vertės/statuso ir tavo netinkamo požiūrio/gyvenimo būdo.

Tavo vertė

Jei būtum pats šauniausias, jokia mergina nerizikuotų susimauti ir prarasti tave. Kai aš susitikinėju su merginomis, jos priimdamos kiekvieną rizikingą sprendimą apgalvoja ar man tai patiks? Kodėl? Nes dauguma vaikinų yra niekam tikę. Net juokinga, kiek mažai šioje vietoje yra konkurencijos. Dauguma vaikinų/vyrų nesportuoja. Nežino kaip teisingai bendrauti su merginomis. Jų klaidingas požiūris į gyvenimą yra suformuotas žiniasklaidos. Jie neturi stiliaus suvokimo. Jų didžiausias hobis yra padlaižiavimas merginoms. Jei bent truputį pasistengsi tokiuose dalykuose, lenksi daugumą vaikinų.

Jei merginos lengvai sugeba tave suerzinti, kad pradėtum jas vadinti kekšėmis, tai puikiai parodo, kad tau dar reikia kelti savo žemą vertę ar statusą. Suprask, kad sportuodamas, turėdamas tikslą gyvenime, ir nuolatos tobulindamas savo bendravimo su moterimis įgūdžius, būsi daug aukščiau už kitus. Merginoms tu būsi išskirtinis ir jos nenorės susimauti ir prarasti tavęs.

Kartais moterys gali būti neištikimos kekšės. Kartais jos gali tave išduoti tave su aukštesnės vertės vyru. Tačiau ką darytų aukštos vertės vyras, jei jį išduotų su kitu? Jis jokiu būdu neverkšlentų, nesiskųstu ir nežemintų visos moterų giminės dėl šio įvykio. Tuo metu jis jau turėtų kitą merginą savo glėbyje.

Visų moterų prigimtis vienoda. Visos jos turi instinktus. Ir jos visos bet kada gali išduoti savo vaikiną. Mes turėtume tai suprasti, tačiau nebūtina dėl to visą gyvenimą bijoti kad mergina tave išduos. Sutvarkęs savo gyvenimą ir požiūrį, galėsi lengviau atsikvėpti, nes tikimybė, kad mergina bus tau neištikima, ženkliai sumažės. Dar geriau, jei būsi nustatęs aiškias ribas, ir ji puikiai supras, kad netinkamai pasielgus, neteks tavęs

Tavo požiūris

Sakydamas, kad moterys yra kekšės, puikiai parodai netinkamą mąstymą. Jei ji ir bus neištikima, tai tik su vaikinu, su kuriuo jai bus daug smagiau. Su tokiu, kuris atsipalaidavęs gyvena pagal savo taisykles ir sugeba merginoms parodyti smagesnę gyvenimo pusę.

Suprantama, ir man nevisada būna gera  nuotaika, tačiau visuomet stengiuosi įžvelgti gerąją gyvenimo pusę ir mėgautis kiekvienu momentu. Stengiuosi su merginomis veikti tai, ko įprastai jos nedaro. Būnu nenuspėjamas. Net jei ir būname suplanavę pasimatymą, stengiuosi, kad jis pasisuktų netikėta linkme.

Pats pagalvok – jei esi toks linksmas ir nenuspėjamas šmikis, kodėl ji turėtų sugalvoti tave pakeisti? Jei ji prieš tai draugavo su kokiu nors netikėliu, ji puikiai supras, kad kitą tokį šaunuolį kaip tu bus sunku surasti. Net ir didžiausias alfa patinas nesugebės jos nusitempti į lovą. O jei ir sugebės, tokiame gyvenimo etape tu jau turėsi tokį moterų pasirinkimą, kad tau ji net nerūpės.

Buvimas linksmu šmikiu, yra pasiekimas Don’t give a fuck mentaliteto pagalba. Išeik iš savo komforto zonos. Patirk naujus dalykus ir džiaukis galimybe tai daryti. Susikurk kuo įdomesnį gyvenimą, ir neturėsi laiko galvoti apie negatyvius dalykus.

Gyvenimas per trumpas vadinti merginas kekšėmis. Gyvenimas per trumpas netgi rūpintis dėl to.

“Piktas vyras nusiperka katę ir dar labiau pyksta, kai ji nuo jo pabėga – pas laimingą vyrą, katės pačios ateina.”

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: