vyrai nėra laimingi

Kartas nuo karto girdžiu kaip moterys skundžiasi, kad jų vaikinai prisiskaitę patarimų internete, tampa kontroliuojančiais, blogai besielgiančiais mulkiais. Mulkiais, kurie pradeda užsiimti savo kūno, bei proto tobulinimu, ir viskas ko jiems reikia iš moterų, yra seksas. Savo kliedesius tos moterys užbaigia sakydamos “Matai? Matai? Tokie patarimai nieko gero neatneša, o kaip tik viską sugadina”.

Trumpai tariant, pagal tokias besiskundžiančias moteris, ankščiau jų santykiai buvo nuostabūs. O jos ir jų vaikinai buvo laimingi vieni su kitais. Ir taip buvo iki tol kol vaikinas internete nepaskaitė, kokie santykiai iš tikrųjų turėtų būti, ir pritaikė tai savo gyvenime.

Tuomet iškyla klausimas: jei santykiai buvo tokie nuostabūs, kodėl vaikinas norėjo pamėginti viską pakeisti? Kodėl jis ieškojo internete patarimų vyrams? Kodėl jis ieškojo patarimų, kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą? Galiausiai jis pradeda rūpintis savo poreikiais, vietoje to, kad ir toliau bučiuotų savo merginai užpakalį, ir tai jai nepatinka. Tokių vyrų, kurie susiradę merginą pradeda labiau rūpintis savimi, yra nedaug, tačiau kai atsiranda, moterys pašėlsta.

Aš esu, nes vyrai nėra laimingi. Vyrai daugiau nenori būti mieli ir jautrūs. Jie nenori be perstojo rūpintis savo moters poreikiais, kad galėtų būti “tobulais vaikinais”. Jie nenori taip stengtis, vien dėl to, kad galėtų kartą į mėnesį pasimylėti. Jiems atsibodo, vien dėl reguliaraus sekso leisti sunkiai uždirbtus pinigus ant brangių dovanų ir pasimatymų. Švaistyti savo brangų laiką ir klausytis jos nesąmonių, bei grasinimų, kad ji paliks tave, jei nustosi taip pavyzdingai elgtis. Jie nenori sėdėti namie, kol jų merginos linksminasi su draugėmis, apkalbinėja savo vaikinus, permiega su atsitiktiniu vyru (bet joms tai tik nekalta, nereikšminga klaidelė, kuri nesiskaito). O kai vaikinai bando ką nors pasakyti, kad negražu taip elgtis, jos sukelia tik dar didesnę audrą.

Žinoma, tokių merginų gyvenimai einasi kaip sviestu patepti, bet vyrams yra viskas kitaip. Jie nėra laimingi gyvendami tokius gyvenimus. Jiems niekas nesieina taip lengvai kaip joms. Ir vyrams jau įgriso tai.

Kai vyras, kelis metus draugaujantis su tokia mergina, kuri nori būti garbinama, pagaliau internete aptinka tokius tinklapius, pradeda skaityti istorijas apie kitus vyrus, kurie būdami jo metų, žiūri į gyvenimą visai kitaip nei jis, jis negali patikėti tuo, bet vis tiek ir pats nori pabandyti. Tie vaikinai, išmokę viliojimo meno, net ir neturėdami merginų, visuomet turi su kuo mylėtis. Jie neleidžia pinigų ant pasimatymų ir panašių dalykų. Jie visiškai neįdeda pastangų stengdamiesi sužavėti merginas. Tačiau, atrodo, kad jų vienintelis rūpestis, tai kaip atsiginti moterų.

Ir viskas ką tokie vyrai daro, yra taip paprasta. Jie sportuoja, susitelkia ties savo karjera, dažnai bendrauja su kitais protingais žmonėmis, taip tapdami komunikabilesni, įdomesni ir pasitikintys savimi. Jie išsiugdo naudingus įgūdžius ir įdomius pomėgius – trumpai tariant, jie liaunasi švaistę laiką. Jie skaito įvairias knygas, žiūri mažiau tv, žaidžia mažiau kompiuterinių žaidimų, nustoja žiūrėję porno, ir leidžia visą tą laiką tokiems dalykams, kurie pagerintų jų kūną, protą, ar socialinius įgūdžius.

Laikas yra pats vertingiausias dalykas, kurį turi vyras, todėl jis neturėtų jo leisti jį su moterimis, kurios būdamos su juo, nesuteikia jam tiek pat visko mainais, kiek jis joms. Jeigu tavo mergina yra tingi, neprisižiūrinti savęs, pasikėlus, nedėkinga kalė, kuri iš tavęs daug visko tikisi, bet nieko pati nesuteikia, ar tuomet verta eikvoti laiką ir energiją jai? Kai vietoje to, galėtum daryti ką nors, kas pagerintų tavo gyvenimo kokybę?

Aš esu, nes vyrai nėra laimingi. Nes vyrai moterims duoda tiek daug, bet gauna tiek mažai. Nes moterų nuomone – vien buvimas su jomis yra privilegija, ir vyrai turėtų būti joms dėkingi. Jos galvoja, kad vyrai turėtų paaukoti viską, dėl pasakymo “aš turiu merginą”. Vyrams jau bloga nuo to.

Vyrai, kurie turėdami merginas, ir paskaitę tokius patarimus pakeičia savo gyvenimus, neieškojo tų patarimų, kad galėtų užknisti savo merginas. Jie tiesiog paprasti vaikinai, kurie visą laiką giliai širdyje žinojo, kad kažkas yra ne taip. Jie tiesiog suprato, kad švaisto savo brangų laiką, ir nėra laimingi. Todėl vieną dieną jie nusprendžia paimti kontrolę į savo rankas, ir pertvarkyti savo gyvenimus, santykius su moterimis, ir pagaliau nuveikti ką nors tokio, dėl ko galėtų didžiuotis.

Kai pradėsi gyventi pagal savo įsitikinimus, bei draugauti tik su tokiomis moterimis, kurios į tavo gyvenimą įneš tiek vertės, kiek tu tikiesi – bus padaryti pirmieji žingsniai geresnio gyvenimo link. Tačiau tokiu atveju, dažnai likęs pasaulis tave pradeda laikyti “mulkiu” ir “santykių žlugdytoju”. Argi negraudu? Sieki savo svajonių ir geresnio gyvenimo, bet kitų akyse tampi blogiečiu.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: