Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Vyro bruožas, dėl kurio savaime trauksi merginas – SusiraskMergina.lt

vyro bruozas

Ko moterys iš tikrųjų nori? Moterys nori kai ko, kas prikeltų iš jų nuobodaus gyvenimo. Jos nori kažko jaudinančio, kartais net pavojingo. Jos nori vyro, kuris jas perkeltų į savo realybę. Realybę, kur viskas įmanoma. Realybę, kur neegzistuoja jos kasdieniniai rūpesčiai.

Kai kurie vyrai žino kaip tai pasiekti. Jie turi tokį bruožą, kai bendraudami su merginomis perteikia tokias emocijas, kokių ji nori. Tai dar galima pavadinti emocijų užkrėtimu.

Emocijų užkrėtimas yra tai, kai jaučiamos emocijos perteikiamos kitiems, šalia esantiems žmonėms. Spėju ir pats esi bendravęs su žmogumi, jaučiančiu didelį nerimą. Tai veikė atstumiančiai ar ne? Galbūt norėjai bėgti kuo toliau ir neatsigręžti? Lygiai taip pat būna ir bendraujant su merginomis.

Dauguma vyrų bendraudami su merginomis, labai savimi abejoja – visa tai pereina merginai – ji pati juo pradeda abejoti. Tokie vyrai nuolatos ieško merginos susidomėjimo ženklų. Jei užtiks pakankamai ženklų, galbūt imsis tolimesnių veiksmų.

Tokie vyrai per pasimatymus išvien svarsto ar merginai įtiks vienoks ar kitoks jo poelgis. Svarsto, ar uždėjus ranką ant peties ji atsitrauks; įsivaizduoja kaip atstums jeigu pasiūlys užeiti pas jį. Vyro nuolatinis abejojimas verčia ir merginą abejoti, bet ji pati tiksliai nežino kodėl taip jaučiasi.

Vaikinas pastebi, kad jo dama jaučiasi nepatogiai, todėl palaiko tai nesusidomėjimo ženklu, ir pradeda dar atsargiau elgtis. Jis ketino ją pakviesti pas save, bet dabar nenori sugadinti ir taip mažų savo šansų, todėl pasimatymo gale gražiai atsisveikina ir abudu pasuka savais keliais.

Vėliau jis jai rašo, tačiau atsako nesulaukia. Jis nusprenžia, kad nepatiko merginai, todėl jo pasitikėjimas savimi dar labiau krenta, o per pasimatymą su kita mergina, dar labiau abejoja savimi.

Šis vyrukas (simbolizuojantis įprastą vyrą), įkliuvo į gan painius spąstus. Nesvarbu tai ką jis galvoja apie save, moterims jis dažniausiai patinka. Deja, per pasimatymus moterys jaučia, kad jis jaučiasi nejaukiai, todėl ir pačios taip pradeda jaustis.

Sudėtingas atvejis. Juk iš kur jam žinoti, kad jos nejaukiai jaučiasi dėl jo pačio diskomforto?

Pozitivi įtaiga

Ta mažuma vyrų, kuriems natūraliai sekasi su merginomis, turi vieną bendrą mąstymo bruožą. Jie visuomet sau teigia, kad patinka merginoms, kol jos pačios neįrodo priešingai. Jie neabejoja savo elgesiu ir nuolatos įmasi veiksmų, kol merginos pačios jų nepristabdo. Kai jis eina šalia merginos – paima jos ranką. Kai jis nori ją pabučiuoti – tai ir padaro. Kai nori pasikviesti pas save – pakviečia.

Mergina jaučiasi žymiai jaukiau būdama su tokiu, kuris žino ko nori, nes vaikino neabejojimas savimi, priverčia ir ją jaustis jaukiau. Taigi gaunasi paradoksas: vaikinas bijantis, kad merginai nejauku su juo, daug greičiau priverčia ją jaustis nejaukiai dėl savo abejojimo.

Įprastas vaikinas stengiasi išvengti nejaukumo laukdamas akivaizdžių susidomėjimo ženklų iš merginos, kad galėtų imtis veiksmų, bet taip jis sukuria dar daugiau nejaukumo, nei jo išvengia. Vaikinas žinantis ko nori ir nedvejojantis, natūraliai trauks moteris. Žinoma, gali būti, kad jį lygiai taip pat dažnai atstums merginos, o gal net dar dažniau, tačiau jis neleis viso savo laiko plakdamas savęs su klausimais “o kas būtų, jeigu būtų?”

Išsiugdyk geidžiamo vyro požiūrį

Jei esi vidutinis vyrukas kurį, geriausiu atveju, merginos laiko savo draugu, tau padės neabejojimas savo veiksmais ir ryžtingumas. Tokį būdo bruožą gali išsiugdyti nuolatos darydamas tai ką iš tikrųjų nori, ir visai neanalizuodamas savo veiksmų. Daryk tokius dalykus, kuomet tave lengvai gali atstumti ar nesutikti su tavimi, tačiau visuomet išsakyk tai ko nori. Tai išugdys tavo neabejojimą savimi.

Antras dalykas, kuris gali padėti, yra požiūrio pakeitimas. Tavo požiūris yra tai, pro ką tu matai ir vertini visą pasaulį. Jei esi labai teigiamas žmogus, tavo požiūris tau teigs, kad žmonės yra draugiški, o sėkmė nesunkiai pasiekiama. Jei esi neigiamas, galvosi, kad žmonės tau linki pikto, o sėkmė pasiekiama tik per pažintis.

Vienas požiūris nėra teisingesnis už kitą – teisingiausias požiūris yra tas, kuris tau labiausiai padeda gyvenime. Pakeičiant požiūrį, galima apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis. Psichologijoje tai vadinama Pigmaliono efektu – pavyzdžiui žmogus galvojantis, kad tapti sėkmingu yra lengva, turės daug didesnę tikimybę tapti sėkmingu.

Taip yra dėl to, nes požiūris įtakoja tavo veiksmus. Jei tikėsi, kad tapti sėkmingu lengva, ir norėsi to siekti, nedvejodamas kursi verslą ir rizikuosi, nesvarbu kokios, iš tikrųjų mažos galimybės būtų. Tačiau bandydamas, vis tiek turėsi didesnius šansus pasiekti sėkmę, nei abejodamas savimi ir nieko nesiimdamas.

Lygiai taip pat, požiūris įtakoja tavo patrauklumą moterims. Jei galvoji, kad nesi patrauklus moterims, tu jos neužkalbinsi, nes juk vis tiek susimausi. Tu nebandysi jos pabučiuoti, nes galvosi, kad ji nenori to. Tu nemėginsi parsivest jos namo, nes galvosi, kad jai nepatiks tavo apdriskęs butas.

Pakeitęs mąstymą, tavo sėkmė su moterimis, padidės bet kokiu atveju. Tačiau nesakau, kad reikia visiškai apsiriboti nuo akivaizdžių dalykų ir susikurti savo realybę. Pavyzdžiui galbūt esi nutukęs ir tai yra realus minusas (tačiau tu gali ir turėtum jį pašalinti pradėdamas sportuoti) – tokių dalykų, kuriuos gali pakeisti, nesistenk užglaistyti požiūrio pakeitimu.

Tavo naujasis požiūris pereis į tavo priimamus sprendimus, ir tapsi daug patrauklesnis moterims. Gali būti sunku patikėti tokiais dalykais, tačiau dažnai galima pamatyti prastos išvaizdos vaikinus, kurie turi milžinišką pasisekimą su moterims. Lygiai taip pat, dažnai galima pamatyti nepriekaištingos išvaizdos vaikinus, kuriems niekad nesisekė su moterimis. Šiuos vyrus skiria jų požiūris.

Geidžiamo vyro požiūris

“Kiekviena mergina geidžia manęs”. Suprantu, nelogiška. Bet įsivaizduoji kaip toks požiūris galėtų tau padėti? Tarkim pamatai merginą, ji užmezga akių kontaktą su tavimi, tu iškart galvoji “Ji manęs geidžia”. Jeigu ji kaip tik nežiūri tau į akis, gali sau teigti “ji taip geidžia manęs, kad net nedrįsta pažiūrėti man į akis”

Ar pastarasis teiginys yra tiesa? Galbūt ne (ir turbūt nesužinosi). Esmė ta, kad galvodamas, jog ji tavęs geidžia, elgsiesi daug drąsiau ir patraukliau. Tai nereiškia, kad tavo išvaizda pagerės (nors iš tavęs spinduliuojantis pasitikėjimas savimi duos daug), tačiau toks požiūris bent leis tau prieiti prie jos ir užkalbinti – juk jei nebūtum priėjęs, tavo šansai išvis būtų nuliniai.

Kai aš ugdžiau tokį požiūrį, eidamas gatve, visuomet galvodavau kaip merginos susijaudina, vien dėl mano buvimo šalia jų. O kai persimesdavau keliais žodžiais su nepažįstamąją, galvodavau kaip jos grįžta namo ir masturbuojasi galvodamos apie mane.

Žinoma, kartais tai neatrodydavo realu. Tačiau man patikdavo tokios mintys. Ypač patiko tai, kad tos mintys pamažu tapo realybe. Kodėl? Nes tikėjimas, kad merginos geidžia manęs, pakeitė mano priimamus sprendimus ir elgesį.

Jeigu nesi bandęs tokių dalykų, galbūt tai atrodo kvaila. Bet iš kur gali žinoti, jog tai neveiksminga? Pabandyk. Praplauk sau smegenis, teigdamas sau kad merginos geidžia tavęs, ir pažiūrėk kaip jos į tai reaguos. Pažiūrėk ar tapsi drąsesnis su merginomis. Pažiūrėk ar merginoms tapsi patrauklesnis. Galbūt tai nesąmonė, o galbūt ne. Nepriimk mano žodžio už gryną pinigą. Pats išbandyk.

Nori sužinoti daugiau, kaip nesistengiant traukti merginas? Skaityk knygą Moterų viliojimas nesistengiant.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: