vyro savybe

Savybė, kuri man sukeldavo daugiausiai problemų, ir tikriausiai kankina tave, yra perdėtas galvojimas. Nuolatos ieškai patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje? Tai beta nevykėlis, kuris gyvena kiekviename iš mūsų, ir mes turime jį nutildyti. Galvojimas nėra blogai, perdėtas galvojimas yra blogai.

Niekas negimė viską žinodamas, tačiau mes turime visas galimybes, kad galėtume patys viską išsiaiškinti. Problema iškyla tuomet, kai mes bijome padaryti klaidą, ir tikimės, kad kiekvienas mūsų priimtas sprendimas bus teisingas. Tai gali būti bet kas – nuo to kokią žinutę nusiųsti merginai, iki to kokį darbą dirbti. Tiesa ta, kad tu visuomet 100% žinai ką turi daryti,  tau tiesiog reikia tai pajausti. Tas jausmas yra instinktas, o instinktai yra vyriškumas. Išmok klausyti savo instinktų, elkis pagal juos, o galvok ir analizuok ką padarei vėliau.

Kai kalbama apie moterų viliojimą, dažnai teigiama, kad reikia ignoruoti savo emocijas. Tu neturėtum jų ignoruoti, tu turėtum jas pažinti. Suprask ką tavo emocijos tau nori pasakyti, ir kaip jas gali panaudoti savo naudai. Nesakau, kad turėtum išeiti į gatvę ir verkti kaip maža mergaitė. Sakau, kad neužgoštum savo jausmų, suprastum kodėl juos jauti, ir kaip galėtum juos panaudoti. Panaudok juos savo visapusiškam augimui.

Pavyzdžiui galbūt tavo baimės nori tau padėti ištempdamos tave iš komforto zonos. Tavo perdėtas galvojimas verčia slėptis nuo savo baimių, kai tuo tarpu turėtum pažvelgti savo baimėms tiesiai į akis.Kai pradėsi suprasti savo emocijas, galėsi panaudoji jas savo labui.

Svarstai kokią žinutę jai parašyti? Už kiek minučių atrašyti? Kokią šypsenėlę padėti? Kai ji iškart neatrašo, pradedi save teisti, kad kažką ne taip parašei. Užmiršk tokias nesąmones. Jokios merginos niekada neturėtum vertinti labiau nei savęs. Tuo labiau, beveik nepažįstamos. Turėtum daryti tai ką nori. Tai ką sako tavo nuojauta. Tai ką tavo vidinis žvėris kužda. Tai ką tavo testosteronas sako. Ne tai ką tavo mamytė ar visuomenė verčia daryti.

Ko pats nori? Nori jai parašyti tą žinutę? Tuomet tai ir padaryk. Nori užkalbinti tą žavią merginą? Tuomet tai ir padaryk. Atrodo baisu? Iš pradžių taip, bet tai normalu. Ką jai pasakyti? Sakyk tai, ką nori, kas pačiam atrodo įdomu ar šmaikštu. Kad ir kas ateitų į galvą. Pasakyk. Jei susimausi, tai nebus pasaulio pabaiga.

Mes visuomet būnam tokie šaunūs ir linksmi prie savo draugų, bet tuomet šalia atsiranda mergina. Mes staiga sustingstame, surimtėjame. Tai tau trukdo. Giliai viduje esi linksmas ir šaunus. Toks koks esi, visiškai pakanka. Tiesiog tavo perdėtas galvojimas visą tai užmaskuoja. Negalvok apie tai ką darai, padaryk ir vėliau analizuok ir taisyk savo sprendimus, kad kitą kartą nepadarytum to paties.

Manau, kad vis dar esu lygiai tas pats nevykęs vyrukas, kaip prieš kelis metus. Kas pasikeitė? Aš išlaisvinau save. Anksčiau stengdavausi būti kietas, tačiau dabar tiesiog darau tai ką noriu daryti, sakau tai ką noriu sakyti.

Nustok galvoti, pradėk elgtis pagal savo instinktus. Kai prieini prie merginos, tu net neturėtum galvoti ką pasakyti. Turėtum žinoti, kad turi visus “reikiamus žodžius” kuriuos pasakysi. Turėtum jausti kokie dalykai tau atrodo įdomus, linksmi, ir tiesiog perteiktum savo šaunumą merginai. Kai aš einu prie merginos, visiškai nutildau protą, ir pasakau tai, kas paskutinę sekundę ateina į galvą. Ar tokiu būdu aš visuomet pasakau kažką įdomaus ir linksmo? Tikrai ne. Ar man tai rūpi? Tikrai ne.

Geriausi mano užkalbinimai buvo kai nežinojau ką pasakyti, bet vis tiek klausiau savo instinktų ir padariau tai. Pabandyk. Rezultatai tave nustebins. Merginos kurios turi būti tavo gyvenime, bus nesvarbu ką joms pasakysi. Viskas bus taip, kaip turi būti, tiesiog pasikliauk savo vyriška energija ir negalvok kad viskas turi būti idealu.

Tobulėsi žymiai greičiau jei bandysi ir mokysiesi iš savo klaidų, nei kad kalsi į atmintį užkalbinimo frazes. Tu sau tik kenki sakydamas išmoktas frazes. Jei santykių ekspertas pasakytų, kad priėjęs prie merginos turi kudakuoti kaip višta, taip ir darytum? Gali būti, kad dauguma darytų. Ir žinai ką? Tai gal net ir suveiktų, nes negalvotum ką turi padaryti, bet tiesiog pasitikėtum išmoktu dalyku, nes pasitikėtum tuo, kuris tau tai patarė.

Išmok tikėti savimi, ir viskas ką darysi ir sakysi bus tobula.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: