vyrų klaidos santykiuose

Visi daro klaidų, bet aš anksčiau jų dariau daugiau nei bet kas kitas. Per pastaruosius kelis metus mokydamasis moterų viliojimo, visas jas supratau ir viską pasistengiau ištaisyti. Per tuos metus mačiau ir kitų vyrų klaidas, kurios iš esmės kartojosi ar buvo labai panašios, kurias dabar ir aprašysiu. Taigi dažniausios vyrų klaidos santykiuose ir gyvenime:

  1. Galvoji, kad moterų viliojimas yra susijęs tik su moterimis

Tai viena dažniausių klaidų su kuria susiduria vyrai norintys išmokti suvilioti merginą. Jie galvoja, kad norint tapti sėkmingu su moterimis, užtenka sužinoti kažkokią vieną paslaptį, dėl kurios visos moterys pradės juos vaikytis.

Tu negali tapti sėkmingu su moterimis per vieną naktį. Tai nuolatinis procesas. Tai procesas, kurio metu tu nuolatos tobulėji. Dėl to jei ieškai būdo kaip greitai sutvarkyti savo gyvenimą, ieškai trumpesnio kelio į moters vaginą, tau teks išmesti visą tai iš galvos. Turi nustoti ieškoti vieno triuko, dėl kurio tavęs geis visos moterys – vietoje to, turi susitelkti ties savimi ir savo tobulėjimu.

  1. Nesportuoji

Tai susiję su pirma klaida, kai nesusitelki ties tobulėjimu ir saviugda. Vyrams sportas yra labai svarbus. Neskaitant to, kad tampi stipresnis, išvaizdesnis ir sveikesnis, dėl sporto pakilęs testosterono lygis gali padėti įveikti nemažai tavo problemų. Nustebtum sužinojęs kaip tai tave gali pakeisti. Tau bloga diena? Jautiesi šūdinai? Sporto klubas visą tai išgydys.

Sportiški vyrai traukia moterys ne vien dėl išvaizdos. Kadangi gerų formų turėjimas reikalauja nuolatinės valios sportuoti, tokie vyrai traukia moteris ir dėl to, nes tai parodo, kad jie yra disciplinuoti ir nebijantis sunkaus darbo siekiant savo tikslo. Moteris žavėsis tuo vyru, nes tų savybių turėjimas reiškia, kad jis anksčiau ar vėliau taps sėkmingu, bei savo visus tikslus pasiekiančiu vyru.

Nėra priežasties nesportuoti. Jei nesiseka su moterimis, iš pradžių susitvarkyk savo gyvenimą, sportuok.

  1. Įsižeidi dėl kvailų dalykų

Labai dažnas dalykas. “Padėkit, mano draugai manęs negerbia. Ką daryti?” arba “Mane įžeidė. Kaip pastovėti už save?”. Panikuoti ir eikvoti savo energiją dėl tokių dalykų yra kvaila ir visiškai bereikšmiška. Ką tau reikia daryti, tai dėti skersą ir ignoruoti visą tai. Jei tave kas nors erzina ar kitaip “stumia”, tai dėl to, kad jau ankščiau tu į jų pasisakymus reagavai, taip jiems suteikdamas to, ko jie nori. Jei nustosi reaguoti, jie nustos taip elgtis, nes neliks jokio įdomumo. Niekas neužgaulioja pasitikinčių savimi vyrų, kurie turi nusistatę rėmus, kaip galima su jais bendrauti.

Gali atrodyti, kad ignoruodamas juos, parodai, kad jie yra teisūs, tačiau taip nėra. Ignoruodamas tu parodai, kad esi aukščiau jų ir nenusileidi iki jų lygio.

  1. Nevilioji moterų akis į akį

Moterų viliojimas per tinderį, internetinius pažinčių tinklapius, gali būti nebent antraeilis viliojimo metodas, o ne pagrindinis. Jei nesugebi suvilioti moters gyvai, kaip gali tikėtis, kad susitikęs su mergina iš tinderio, sugebėsi ją suvilioti?

Jei viliojimui naudoji tik tinderį ar internetines pažintis, aišku kaip dieną, kad neturi drąsos daryti to realybėje ir manai, kad taip bus lengviau. O kai susitinki su moterimi, po mėnesio susirašinėjimų, įvyksta katastrofa, vietoj to, kad negaišdamas laiko prieitum ir užkalbintum patikusią merginą.

  1. Galvoji, kad tau REIKIA merginos

Nėra jokios taisyklės, kad kiekvienas būtinai turi turėti merginą. Jei manai, kad tau reikia merginos, nes kitaip esi kitų vertinamas kaip nevykėlis, su kuriuo niekas nenori būti – toks mąstymas toli nenuves. Tokį požiūrį turintys vyrai, per daug stengiasi ir investuoja, kad tik viskas pavyktų. Jie pradeda draugauti su pirma pasitaikiusia mergina, kuri neįneša jokios vertės į jų gyvenimus, o kaip tik sukelia vien tik problemas.

Neverta taikstytis su tokiais dalykais. Laisvė yra daug geresnis dalykas. Tačiau vyrai taikstosi su tokiomis nesąmonėmis vien dėl to, kad galėtų pasigirti “Aš turiu merginą”.

  1. Netvarkai savo problemų

Neturi darbo? Turi priklausomybių? Tavo gyvenimas vienos problemos? Jei taip, nustok rūpintis kaip gauti moterų ir susitvarkyk savo gyvenimą. Kai jau turėsi sklandų gyvenimą ir daugiau nereikės dėl nieko pergyventi, tuomet gali pradėti galvoti apie merginas.

Merginos gali palaukti. Be to, tavo problemos ir taip dauguma moterų atbaidys nuo tavęs.

  1. Nesiimi intymių veiksmų būnant su moterimis

Dažna vyrų problema, kuri pasireiškia klausiant tokius ar panašius klausimus “Ar tai ženklas, kad ji manimi domisi?” arba “Iš kur žinoti ar aš jai patinku?”. Jei abejoji – imkis veiksmų. Turiu omenyje, kad turi pralaužt ribą tarp buvimo draugu ir galimu seksualiniu partneriu, todėl turi ją liesti, naudoti akių kontaktą, bučiuoti ir kitaip suartėti. Tokių veiksmų ėmimasis yra vienintelis būdas sužinot ar tu jai patinki.

Jei nesiimsi veiksmų, neflirtuoji – tau niekada nepasiseks. Todėl jei vengi to, nes kartoji sau tokius dalykus kaip “nežinau ar ji pasirengus tam” arba “reikia sulaukti tobulo momento”, tuo greičiau ji praras susidomėjimą ir netrukus būsi praspirtas. Moterims patinka vyrai, kurie tiesiog pasiima to ko nori ir aiškiai parodo savo ketinimus.

  1. Nevertini savo laiko

Dažnai girdžiu vyrus sakant “Susirašinėjau su ja visą dieną” arba “Susitikom ir prašnekėjom visą dieną, bet nieko neįvyko”. Tu vertini savo laiką? Jei kalbiesi su moterimi valandų valandas, bet nesiimi veiksmų, tu būni jai kaip koks emocinis tamponas. Viskas ką tu darai tokiu atveju – sugeri jos visas nesąmones, o kai tu jai atsibosi, ji susiras kitą gerbėją.

Jeigu leisi jai elgtis su tavimi kaip tik nori, tu tapsi eiliniu vyruku esančiu jos draugų zonoje. Taip atsitiks vien dėl to, nes pažinties pradžioje nesiėmei intymių veiksmų ir neparodei tikrųjų  savo ketinimų. Jei taip elgsiesi, jai pasirodysi kaip nedrąsus ir silpnas vyras, kuris bijo imtis veiksmų.

Nebūk vienas iš tų, kurie per dienas susirašinėja su moterimis ar kalbasi nesiimdami veiksmų. Taip elgiasi gerbėjai. Nebūk gerbėjas.

  1. Nebūni konkretus tardamasis dėl susitikimo

Neklausk moters kada geriausiai jai susitikti su tavimi ar ką norėtų veikti. Tiesiog neužkrauk naštos jai ant pečių, kai kalba eina apie susitikimus.

Tu esi užimtas vyras, kuris turi daug veiklos ir kurio gyvenime dedasi daug nuostabių dalykų, todėl tai tu diktuoji taisykles, laiką ir vietą. Tu tiesiog jai pasiūlai prisijungti prie tavo nuotykių. Jei ji nenori – ką padarysi – tu vis tiek išėjai ir smagiai praleidai laiką. Todėl turi tapti nepriklausomu nuo išoriniu įvykių.

  1. Draugauji per atstumą

Žemėje yra 3,5 bilijono moterų. Bet tu sakai, kad neturi daugiau pasirinkimų, todėl draugauji su mergina iš priešingo Lietuvos kampelio? Rimtai? Tai ypač apgailėtina, kai vyrukas susipažįsta su ta mergina internete, o ne realybėje. Išlįsk ir pradėk vilioti moteris, su kuriomis bet kada galėtum susitikti.

Tau reikia išugdyti požiūrį, kad tu turi neribotą kiekį pasirinkimų. Tačiau tokį požiūrį bus sunku išugdyti, jei visą laiką svajosi apie merginą iš kito šalies krašto. Tai ne kas kitą, kaip įsivaizdavimas, kad ji yra “toji vienintelė”.

Net jei turi merginą su kuria ilgai draugauji, bet ji išsikrausto į kitą miestą – nesvarbu ilgam ar trumpam – tau neverta susikaustyti ir varžyti savęs. Moterų dėmesio sutelkimo trukmė yra per daug trumpa. Vos tik kitame mieste ji sutiks blogiuką, po minutės jau bus pamiršus tave. Nesvarbu kad ir ką ji tau sakytų prieš išvažiuodama, kokią amžiną meilę žadėtų.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: